<<<< wszystkie aktualności

BUSINESS INTERRUPTION EVENT – ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

Ubezpieczenie BI funkcjonuje w Polsce od wielu lat i jesteśmy dumni z tego, że przez ten czas możemy brać czynny udział w jego rozwoju. Wciąż rosnąca świadomość potrzeby transferu tego rodzaju ryzyka stanowi ogromny potencjał, a tym samym nadal jest poważnym wyzwaniem dla uczestników polskiego rynku ubezpieczeniowego. Stawiając czoła tym wyzwaniom Eksperci NEMU Sp. z o.o. stale skupia się na rozwoju swoich usług, korzystając przy tym z doświadczeń partnerów z Cunningham Lindsey.
Kontynuując wieloletnią aktywność w zakresie prowadzenia szkoleń, seminariów i konferencji w tematyce ubezpieczeń BI mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Business Interruption Event w dniu 22 marca 2018. Wystąpią dla Państwa eksperci z Wielkiej Brytanii, Holandii i Francji, którzy zaprezentują zagadnienia z zakresu rozwoju ubezpieczenia BI, świadomości rynku przed laty i obecnie, charakterystyki współpracy pomiędzy stronami umowy, największych problemów w procesie likwidacji, jak również przedstawią najbardziej spektakularne szkody, z którymi mieli do czynienia w trakcie swojej kariery zawodowej.
Spotkanie to będzie doskonałą okazją nie tylko do zapoznania się z wiedzą ekspertów z Europy, ale również do poznania zespołu NEMU oraz podzielenia się wiedzą z innymi profesjonalistami w tej dziedzinie.
Business Interruption Event odbędzie się w Zamku Ujazdowskim przy  ul. Jazdów 2 w Warszawie. Wszystkie prezentacje będą prowadzone w języku angielskim, przy udziale tłumacza symultanicznego.

Program:

11:00 Przywitanie

11:30 Otwarcie Business Interruption Event  Michał Rozmysłowicz, Eksperci NEMU Sp. z o.o.

11:45 Rozwój BI, szkody kiedyś i dziś  Jan Willemse & Rens Kramer, Cunningham Lindsey Holandia

12:30 Przerwa

13:00 Największe problemy w likwidacji szkód BI  Yves Legoux, Cunningham Lindsey Francja

13:45 Przerwa

14:15 Najbardziej spektakularne szkody BI  Andrew King & Christian Boito, FAS Global Wielka Brytania

15:00 Uwagi końcowe  Michał Rozmysłowicz, Eksperci NEMU Sp. z o.o.

15:15 Koktajl

16:45 Zakończenie Business Interruption Event

RSVP

Uprzejmie proszę o potwierdzenie chęci Państwa uczestnictwa do dnia 28 lutego 2018, e-mailem na adres:

b.zdzieszynska@nemu.com.pl lub m.rozmyslowicz@nemu.com.pl

Z wyrazami szacunku,
Michał Rozmysłowicz

Ze względu na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc prosimy o możliwie wczesne potwierdzenie uczestnictwa.