O nas

Eksperci NEMU od listopada 2000 roku świadczy kompleksowe usługi dla polskich oraz zagranicznych zakładów ubezpieczeń. Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Szczególny nacisk kładziemy na terminowość naszych usług. Dynamiczny rozwój firmy oraz profesjonalizm pozwala nam być wciąż o krok przed konkurencją. Nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja dla Państwa oraz Państwa klientów profesjonalnej i obiektywnej likwidacji szkody, wykonania wyceny oraz innych usług.
Jesteśmy profesjonalistami, których cechuje wysoka jakość pracy, terminowość oraz rzetelność, co sprawia, że w sposób ambitny i odpowiedzialny podchodzimy do spraw związanych z usługami oferowanymi przez zakłady ubezpieczeń.

Zatrudniamy ponad siedemdziesiąt osób o wysokich kwalifikacjach, którzy stale podnoszą swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dzięki doświadczonej i wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej możemy zaoferować usługi na wysokim poziomie merytorycznym. Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy likwidowali szkody w wielu branżach przemysłu, dla wszystkich funkcjonujących w Polsce Zakładów Ubezpieczeń. Pracujemy w zespołach, w skład których wchodzą inżynierowie, ekonomiści oraz prawnicy.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług dla sektora ubezpieczeń: 

  • Likwidacja szkód ubezpieczeniowych – w pełnym zakresie
  • Zarządzanie i administrowanie szkodami – Third Party Administration
  • Weryfikacja roszczeń odszkodowawczych
  • Weryfikacja kosztorysów budowlanych
  • Kompleksowa obsługa szkód masowych
  • Obsługa w zakresie regresów ubezpieczeniowych
  • Zabezpieczanie mienia po szkodzie
  • Wyceny nieruchomości, maszyn, urządzeń i innych ruchomości, w tym dla potrzeb określenia sum ubezpieczenia

Naszym celem jest świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie, dlatego też zależy nam, by likwidacja szkody nie trwała dłużej niż 30 dni od daty zlecenia. W takim terminie otrzymają Państwo raport ze szkody, na podstawie, którego będą mogli podjąć decyzję odszkodowawczą.
Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zdobyta przez nas wiedza i doświadczenie są gwarancją Państwa sukcesu i satysfakcji.

Zapraszamy do współpracy.